درباره ما

چاپ سه بعدی رُز، ارائه دهنده‌ی مناسب‌ترین و خلاقانه‌ترین تولیدات چاپ سه بعدی در حوزه‌های صنعت، پزشکی، ماکت سازی، ساخت مدل‌های سه بعدی طلا و جواهر، هنری و فناوری در ایران

چاپ سه بعدی رز
درباره چاپ سه بعدی رُز
خدمات چاپ سه بعدی رُز فعالیت خود را با چاپگرهای سه بعدی کاملاً بومی شده ایرانی آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه تکریم ارباب رجوع، خوش قولی، کیفیت و مسؤلیت‌پذیری توانست در بازار کار جدید این صنعت نوپا بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد نماید. این دفتر مفتخر است در همین مدت کوتاه پاسخگوی تمام نیازهای خدمات چاپ سه بعدی مشتریان و همکاران باشد. به لطف خدا امروز مدعی هستیم که با استفاده از بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی جوابگوی نیازمندی‌های تمام مشتریان این حوزه در کشور خواهیم بود.
آیکن
ویژگی‌های چاپ سه بعدی رٌز
خدمات چاپ سه بعدی رُز قادر به دریافت کلیه سفارشات چاپ مدل‌های سه بعدی (FDM,DLP) از سراسر کشور بوده و سفارشات انجام شده را با کمترین زمان ممکن به کلیه نقاط ایران عزیز ارسال خواهد کرد.
آیکن
محاسبه هزینه چاپ
محاسبه هزینه پروژه‌های چاپ مدل‌های سه بعدی، اولین حلقه در اقدام به انجام چاپ و نیز شاخصی برای تصمیم‌گیری می‌باشد. این عمل مقداری از وقت شما و کارشناس محاسبه را به خود اختصاص می‌دهد. این دفتر به شما این امکان را می‌دهد بدون اتلاف وقت و هزینه، بصورت برخط از هزینه چاپ پروژه‌های خود مطلع شوید و با تغییر پارامترها و مشخصات سفارشتان، چندین قیمت برای مقایسه در اختیار داشته باشید.
آیکن
رضایت مشتری
تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه خدمات چاپ سه بعدی رُز و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ما در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه خدماتی است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه مشتریان جایگاه ویژه‌ای داشته باشند. معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل‌گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده.

هدف ما از ارائه خدمات

بالاترین کیفیت، کوتاه‌ترین زمان، کمترین هزینه
animationanimation

پیوندها