_____ ما را بیشتر بشناسید _____

معرفی کوتاه

img

   بی شک چاپ سه بعدی یکی از فناوری‌های متحول کننده این قرن می‌باشد که به شما امکان می‌دهد با مواد خاص، مدلی را که لازم دارید، چاپ کنید.

   از مهمترین دلایل استفاده از این چاپگرها در دنیای امروز عدم محدودیت این دستگاه‌ها است که در هر رشته‌ای و با هر جنسی به کمک متخصصین آمده است.

  این چاپگرها با استقبال گسترده‌ای در صنعت‌های مختلف از قبیل معماری، هوافضا، صنعت طلا و جواهرسازی، قطعات‌صنعتی، پزشکی، هنری، غذا و به تازگی مدلینگ البسه که توسط طراحان رونمایی شده، روبرو شده است.

  این مدلسازی‌ها تا پیش از این به شکل تصاویر دو بعدی روی صفحه‌های نمایشگر یا روی کاغذ ارائه می‌شدند تا افراد با دیدن آنها درکی از آنچه طراحان در ذهنشان دارند بدست آورند.

  اکنون با ورود تکنولوژی نمونه‌سازی سریع (Rapid Prototyping) به ایران، امکان ساخت یک نمونه حجمی مطابق با فایل سه بعدی در کوتاه‌ترین زمان و بدون نیاز به قالب فراهم شده است.

   روشی که ما برای این کار استفاده می‌کنیم اصطلاحاً چاپ سه بعدی نامیده می‌شود. در واقع ما به جای چاپ یک تصویر بر روی کاغذ، مدل شما را با مواد پلاستیکی می‌سازیم!

  ﭼﺎپ ﺳﻪ ﺑﻌﺪی ﯾﮏ ﺷﮑﻞ از ﻓﻦ آوری ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻻﯾﻪ‌ای (اﻓﺰودﻧﯽ) اﺳﺖ ﮐﻪ در آن ﺷﯽ ﺳﻪ ﺑﻌﺪی ﺑﺎ ﻻﯾﻪ‌ﺑﻨﺪی ﻣﺘﻮاﻟﯽ ﻻﯾﻪﻫﺎﯾﯽ از ﻣﻮاد اﯾﺠﺎد ﻣﯽ‌ﺷﻮد.

چاپ سه بعدی رُز را بیشتر بشناسید.

چاپ سه بعدی رُز، ارائه دهنده‌ی مناسب‌ترین و خلاقانه‌ترین تولیدات چاپ سه بعدی در حوزه‌های صنعت، پزشکی، ماکت سازی، قالب‌های جواهرسازی، هنری و سرگرمی، فناوری و غذایی می‌باشد.
img

ما حرفه‌ای کار می‌کنیم

اکنون خدمات چاپ سه بعدی رُز با در اختیار داشتن کامل‌ترین دستگا‌ه‌های چاپ سه بعدی به دنبال خدمات‌رسانی هرچه بیشتر و بهتر به مشتریان ایرانی بوده و در همین راستا در حال گسترش و افزودن خدمات خود است تا مشتریان عزیز بتوانند با خیال راحت از خدمات این حوزه بهره‌مند شوند.
img

هدف ما از ارائه خدمات

بالاترین کیفیت، کوتاه‌ترین زمان، کمترین هزینه
animationanimation

پیوندها